komfortowe wnętrze lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław

Lokal biurowy na sprzedaż Wrocław, powierzchnia 47 mkw.

Lokal biurowy do sprzedaży przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Fabryczna, konkurencyjną ceną 470 tys. zł czy perfekcyjnie zaprojektowaną powierzchnią 47 mkw., ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy (klimatyzacja) i lokalizacją na wygodnym, pierwszym piętrze w budynku. Rok budowy –-2010. W poczet zalet warto z pewnością dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 10 066 zł, gwarancję bezpieczeństwa transakcji, a także całodobową ochronę i monitoring.

Lokal biurowy do sprzedaży znakomicie nadaje się do prowadzenia nieuciążliwej działalności. Lokal biurowy na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia:
– przedpokój
– aneks kuchenny
– garderoba
– pokój
– łazienka
– sypialnia.
Chociaż lokal w dokumentacji jest oznaczony jako mieszkalny, to dokonano w urzędzie zgłoszenia o użytkowaniu lokalu w ramach prowadzonej działalności biurowej oraz zgłoszono do podatku od nieruchomości.

Lokal biurowy na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom i ich pracownikom imponujące widoki z okien. Osoby dojeżdżające do pracy autami ucieszy z pewnością parking w podziemiu (30 tys. zł). Wewnętrzny dziedziniec zagospodarowano jako zielone patio. Lokal biurowy do sprzedaży wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją w nobilitującym sąsiedztwie (kancelaria prawna, biura świadczące usługi) przy jednej z głównych arterii miasta.

Lokal biurowy na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, lokalu biurowego na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16208)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 15 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email