przestronne wnętrza lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław

Lokal biurowy na sprzedaż Wrocław, powierzchnia 64 m2

Lokal biurowy do sprzedaży mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Śródmieście. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 599 tys. zł oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego na sprzedaż Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy do sprzedaży Wrocław ulokowany jest na wysokim parterze, w kamienicy z 1930 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 9 359 zł, a także wygodna powierzchnia 64 m2.

Lokal biurowy do sprzedaży Wrocław Śródmieście mieści się w niezwykle elitarnej i poszukiwanej na rynku okolicy. Obok znajduje się budynek z całodobowym monitoringiem, dzięki czemu pracownicy będą mogli czuć się bezpiecznie. Nie ma tu także problemów z parkowaniem. Wnętrze lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław Śródmieście tworzą: 2 pomieszczenia biurowe (jedno z wykuszem) + archiwum/serwerownia + kuchnia + poczekalnia/korytarz + łazienka. Dla wygody pracujących pomieszczenia zostały wyposażone we wszystkie, niezbędne instalacje (telefoniczna + internetowa + komputerowa). Warto nadmienić, że wnętrze lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław Śródmieście jest kompletnie odremontowane z dbałością o każdy detal i wyposażone.

Lokal biurowy na sprzedaży Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się na siedzibę firmy albo kancelarię. Dużą zaletą jest program „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia dla biura nieruchomości pokrywa tylko sprzedający. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na sprzedaż Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do sprzedaży Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (014-16145)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Data publikacji: 20 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email