korytarz prowadzący do lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu Fabryczna

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu Fabryczna za 1 750 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 50 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 750 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 35 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Lokal biurowy na wynajem w szczególnie korzystnej ofercie „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura przerzucone jest na stronę wynajmującą (właściciela).

Mocnym atutem lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu jest jego elitarna lokalizacja zapewniająca dogodny dojazd do autostradowej obwodnicy, autostrady A4 oraz dróg ekspresowych S5 i S8. Bezpłatny parking na 100 stanowisk, całodobowa ochrona wsparta monitoringiem oraz najwyższy standard wykończenia z rozprowadzoną klimatyzacją to kolejne z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu składa się z różnych modułów w różnych konfiguracjach:
– parter budynku biurowego
– I piętro budynku biurowego
biura w sąsiadującym budynku magazynowym
– pomieszczenia warsztatowe
– pomieszczenia techniczne.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia okalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15365)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 13 września 2018
Print Friendly, PDF & Email