korytarza oraz jedno z pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu Fabryczna za 2 892 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 96,4 metra kwadratowego we Wrocławiu w cenie 2 892 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi tylko 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna, blisko centrum miasta.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu tworzą trzy pomieszczenia o powierzchniach 40,6 m2, 42,2 m2 oraz 13,6 m2. Wszystkie pokoje biurowe wykończone są w bardzo wysokim standardzie, z klimatyzacją, odświeżone i przygotowane do wprowadzenia się nowego najmującego. Oferowany lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu może być dodatkowo powiększony przez najem sąsiednich modułów, dzięki czemu można utworzyć rożne konfiguracje. Istnieje również opcja wynajęcia całego piętra. Na osoby zmotoryzowane czeka duża ilość darmowych miejsc parkingowych. Dużą zaletą biura do wynajęcia we Wrocławiu jest program „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu wyróżnia się też znakomita lokalizacją zarówno pod położenia na mapie miasta (centrum), jak i bliskości głównych tras wylotowych (autostradowej obwodnicy miasta, autostrady A4, dróg ekspresowych S5 i S8. Na koniec warto kilka słów poświęcić samemu biurowcowi, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy we Wrocławiu. Jest to prestiżowy, wykończony w bardzo dobrym standardzie z wszystkimi mediami i instalacjami budynek o układzie korytarzowym z przeszklonymi klatkami schodowymi i zapleczem socjalnym. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest fizyczna, całodobowa ochrona oraz monitoring.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15372)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 3 października 2018
Print Friendly, PDF & Email