widok na pokój oraz korytarz w lokalu biurowym do wynajmu we Wrocławiu (okolice)

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (okolice) za 1 985 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 66,17 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu (Siechnice) w cenie 1 985 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu (Siechnice) wyróżnia się niebywale wysokim standardem, powierzchnie są klimatyzowane, co zapewnia przyszłym najemcom doskonałe warunki do pracy. Wynajmujący dopuszcza możliwość najmu pojedynczych pomieszczeń bądź modułów składających się z kilku pomieszczeń. Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca parkingowe (dodatkowo 100 zł/m-c netto).

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: dwa pomieszczenia biurowe + pokój socjalny + pomieszczenie magazynowe. WC mieści się w częściach wspólnych. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu (Siechnice) objęty został programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15352)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 10 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email