ekskluzywne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu (Siechnice)

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) za 30 zł/m2/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze we Wrocławiu (Siechnice) w cenie 30 złotych miesięcznie za metr kwadratowy.
Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Atrakcyjna cena, wysoki standard wykończenia oraz znakomita, prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym biurowcu w Strefie Aktywności Gospodarcze to najmocniejsze atuty tego lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu (Siechnice). Bezpieczeństwo wszystkim najemcom i osobom przebywającym w lokalu biurowym gwarantuje wewnętrzny monitoring.

Budynek, w którym znajduje się lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu (Siechnice), posiada wszelkie potrzebne okablowanie biurowe, a także instalacja wentylacyjną, logiczną, klimatyzację, okablowanie LAN, internet, telewizję przemysłową, ochronę fizyczną całodobową, domofon itp. Warto w tym miejscu dodać, że znajduje się tu również znakomicie wyposażony klub fitness, a przy budynku jest ponad setka miejsc postojowych.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu (Siechnice) położony jest przy szerokiej, dwupasmowej, asfaltowej drodze wśród wielu nobilitujących i renomowanych firm. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) tworzy pięć samodzielnych pomieszczeń. Zapraszam do kontaktu. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Kompletność usług dopełnia szeroki wachlarz ubezpieczeń. (155-416)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Data publikacji: 11 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email