fragment wnętrza lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 218 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 40,6 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 218 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi tylko 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty został popularnym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel nieruchomości a nie najmujący.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu urządzone w bardzo wysokim standardzie z klimatyzacją, monitoringiem, całodobową ochroną oraz wszystkimi instalacjami i sieciami. W tym samym budynku są do wynajęcia jeszcze inne lokale biurowe w rożnych konfiguracjach i modułach. Istnieje zatem opcja łączenia kilku lokali biurowych w jeden, wynajem pojedynczego pokoju a nawet całego piętra. Dostępne powierzchnie znajdują się na parterze (340,60 m2) oraz pierwszym piętrze (422,40 m2).

Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta to kolejna z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Lokal biurowy na wynajem znajduje się również w dogodnym punkcie pod kątem logistycznym – szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Miasta, autostrady A4 oraz dróg ekspresowych S5 i S8. Mocnym atutem lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu jest uwzględniony w cenie parking w dowolnej ilości. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na terenie prestiżowego biurowca (pow. 4 500 m2) z halą magazynową.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15373)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 2 października 2018
Print Friendly, PDF & Email