nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 350 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27 m2 na parterze we Wrocławiu w cenie 1 350 zł/m-c. Cena za metr kwadratowy wynosi 50 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w kamienicy, w ścisłym centrum.
Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia przyszłemu najmującemu pełne okablowanie strukturalne oraz udogodnienia typu klimatyzacja. Gwarancją bezpieczeństwa jest całodobowa ochrona. W sąsiedztwie mieści się ogólnodostępny, parking podziemny.

Atrakcyjna, elitarna lokalizacja na Starym Mieście, bardzo blisko wrocławskiego Rynku to kolejna z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Nieopodal znajduje się wiele banków i instytucji finansowych. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty został słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel.

Lokal biurowy do wynajmu jest całkowicie wyremontowany i wykończony w najwyższym standardzie. W trakcie prac remontowych wykorzystywano tylko najlepszego gatunku materiały. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15067)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 18 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email