przestronne i komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 375 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 52,9 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 375 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 26 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu świeżo po remoncie i odnowieniu – nadaje się od razu do pracy.

Wysoki standard, prestiżowe sąsiedztwo renomowanych firm, całodobowa ochron, cisza, spokój oraz ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny to najważniejsze zalety tego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Koszt wynajęcia miejsca postojowego to 270 zł netto miesięcznie. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu posiada dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu składa się z 2 pokoi.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15355)

Kontakt:
Agnieszka Prądzyńska
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 10 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email