komfortowe wnętrze luksusowego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 392 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 48 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 392 złotych miesięcznie.
Cena za metr kwadratowy wynosi 29 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Wraz z oferowanym na wynajem lokalem biurowym istnieje możliwość wynajęcia jeszcze dodatkowych powierzchni w tym samym budynku.

Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta z przynależnymi dla najemców miejscami parkingowymi to kolejna z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Mocnym autem jest również program„Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu osoba najmująca lokal biurowy we Wrocławiu nie musi odprowadzać prowizji dla biura, a opłata ta przerzucona jest na stronę wynajmującą, czyli właściciela. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15292)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 20 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email