prestiżowy lokal do wynajmu lokale biurowe wynajem Wrocław, lokale biurowe na wynajem Wrocław, lokale biurowe do wynajęcia Wrocław, lokale biurowe do wynajmu Wrocław, lokale biurowe na wynajem we Wrocławiu, lokale biurowe do wynajęcia we Wrocławiu, lokale biurowe do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 491 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 491 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 40 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu najmu.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu oferuje swoim przyszłym najemcom wiele udogodnień, jak na przykład zaplecze sanitarne w części wspólnej czy bliskość wielu miejsc parkingowych na zewnętrznym parkingu. Warto w tym miejscu dodać, że lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura przerzucona jest na stronę wynajmującą, czyli właściciela. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15341)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 5 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email