przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 38,5 metra kwadratowego na parterze, we Wrocławiu w cenie 1 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 39 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Psie Pole. Budynek oddany do użytku w 1997 roku. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotnego czynszu VAT.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu przygotowany do natychmiastowego zajęcia przez nowych najmujących. Na osoby zmotoryzowane czeka prywatny, nieodpłatny parking. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta. Lokal biurowy we Wrocławiu do wynajęcia wraz z przynależnym pomieszczeniem sanitarnym. Wnętrze utrzymane w wysokim standardzie. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie właściciel.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15334)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 4 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email