prestiżowe wnętrze luksusowego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 1 593 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 44,5 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 593 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. W budynku znajdują się jeszcze następujące powierzchnie: 21,4 m2 + 23,6 m2 + 22,7 m2 + 19,5 m2 + 18,5 m2.

Doskonała lokalizacja pod kątem logistycznym to kolejna z wielu zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Szybko można dojechać zarówno do centrum, jak i lotniska. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu zapewnia swoim najemcom najwyższy standard z nowoczesnymi, jasnymi powierzchniami gwarantującymi znakomite warunki do pracy. W budynku założony jest zaawansowany system monitoringu oraz całodobowa ochrona. Liczne miejsca postojowe pozwolą na swobodne parkowanie wielu najemcą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym na wynajem wygląda następująco: 2 pokoje + wc + hol + łazienka + recepcja. Mocnym atutem lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu jest również reprezentacyjny budynek, w którym się znajduje. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia swoim najemcom najlepsze warunki do pracy w komfortowych pomieszczeniach. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty został popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”.

Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15342)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 5 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email