komfortowe wnętrze lokalu biurowego we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 13 798 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 229,97 metra kwadratowego we Wrocławiu w cenie 13 798 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 60 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Trzymiesięczna kaucja wymagana jest w pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Do najważniejszych zalet lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zaliczyć należy przede wszystkim atrakcyjną cenę oraz prestiżową lokalizację. Dużym udogodnieniem jest również parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem oraz opcja wynajęcia garażu obok. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu składa się z: 6 pomieszczeń biurowych + aneksu kuchennego + wc. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14571)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 1 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email