przykładowe wnętrze nowoczesnego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 15 334 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 247,32 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 15 334 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Budynek klasy „A” oddany został do użytku w 2016 roku.

Elitarna i nobilitująca lokalizacja w ścisłym centrum miasta to pierwsza z długiej listy atutów tego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Ponadto lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu mieści się w prestiżowym budynku wyposażonym w liczne, najnowocześniejsze technologie, jak na przykład: klimatyzacja, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, bramy otwierane z poziomu smartfona, wielopunktowa kontrola dostępu od portiera przez bramki wejściowe, ekonomiczne oświetlenie typu LED, elektryczne żaluzje itp. Warto w tym miejscu dodać, że w budynku mieści się aż 100 miejsc parkingowych na dwóch parkingach: zewnętrznym i podziemnym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym przedstawia się następująco: open space z możliwością podziału na moduły biurowe + gabinet + serwerownia + 2 wc + pomieszczenie socjalne. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w okablowanie strukturalne. Na osobną uwagę zasługuje również sam budynek, który dzięki wykończeniom z białego wapienia, granitu i stali prezentuje się wyjątkowo elitarnie, prestiżowo i reprezentacyjnie. Dodatkowo na wynajem są jeszcze inne powierzchnie:
– 56,38 m2
– 59,74 m2
– 118,08 m2
– 123,44 m2
– 258,51 m2.

Zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15044)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 31 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email