fragment przestronnego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 150 zł/dzień

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,5 metra kwadratowego na kondygnacji -1, we Wrocławiu w cenie 150 zł/dziennie. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Lokal biurowy znajduje się w reprezentacyjnej kamienicy z 1939 roku.
Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu na ok. 20 osób przy owalnym stole konferencyjnym.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu posiada wszystkie cechy sali konferencyjnej z łączem internetowym, dużym ekranem plazmowym, tablicą suchościeralną i magnetyczną, flipchartem etc. Dodatkowymi udogodnieniami są na pewno aneks kuchenny, klimatyzacja, 24-godzinną ochronę, recepcję (9:00 – 18.00) itp.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu wykończony jest z najlepszych jakościowo materiałów w najwyższym standardzie. Doskonale nadaje się do organizacji szkoleń i konferencji, spotkań z kontrahentami oraz rozmów kwalifikacyjnych. Nieopodal mieści się parking podziemny z gwarancją miejsca. Elitarna, nobilitująca lokalizacja zamyka długa listę zalet i atutów tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Cennik: 40 zł/h netto (min. 2h) i 150 zł/dzień netto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15298)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 28 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email