komfortowe wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 16 028 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 258,51 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 16 028 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu już z oddali urzeka swoim prestiżem i nowoczesnością. Znajduje się bowiem w niezwykle reprezentacyjnym, wykończonym z białego wapienia, granitu, betonu i stali budynku.

Lokal biurowy na wynajem wykończony w najwyższym standardzie klasy „A”. W środku znajdziemy liczne moduły biurowe do aranżacji według potrzeb przyszłego najemcy. Wokół najnowsze technologie jak dla przykładu oświetlenie LED-owe, zewnętrzne, elektryczne żaluzje czy kamery do odczytu tablic rejestracyjnych. Najnowsze rozwiązania technologiczne widać również w otoczeniu – wielopunktowa kontrola dostępu od portiera przez bramki wejściowe, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, bramy otwierane przy pomocy smartfona itp. Dla przyszłych najemców właściciel przewidział możliwość korzystania ze 100 miejsc parkingowych (62 miejsca w podziemnym i 38 miejsc na naziemnym parkingu). Polecam i zapraszam na prezentacje lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15240)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 30 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email