luksusowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 16 028 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 258,51 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 16 028 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto w prestiżowym biurowcu klasy „A” z białego wapienia, granitu i stali. W budynku znajdują się następujące powierzchnie 59,74 m2 + 108,49 m2 + 247,32 m2.

Mocnym atutem lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu jest duży parking, na którym znajdziemy
– 62 miejsca postojowe w garażu podziemnym
– 38 miejsc na parkingu zewnętrznym.

Budynek, w którym mieści się oferowany na wynajem lokal biurowy we Wrocławiu naszpikowany jest najnowocześniejszymi technologiami, jak na przykład: kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, bramy otwierane z telefonu, wielopunktowa kontrola dostępu od portiera przez bramki wejściowe itp. Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu tworzą moduły, które można aranżować pod konkretne potrzeby nowego najemcy.

Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15240)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 29 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email