przestronne, komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 2 066 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 39,73 m2 we Wrocławiu w cenie 2 066 zł miesięcznie. Cena za metr kwadratowy to 52 zł. Lokal znajduje się w centrum, w dzielnicy Stare Miasto, w czterokondygnacyjnej kamienicy.
Do lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu przynależy 5,96 metrów kwadratowych powierzchni wspólnej oraz zaplecze. Zdjęcia dołączone do oferty obrazują przykładowy standard lokalu.

Najwyższy standard, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe i wspominana już prestiżowa lokalizacja to trzy największe zalety tego lokalu do wynajęcia we Wrocławiu. Ponadto sama kamienica również wykończona jest w wysokim standardzie. Są tu dwie windy osobowe, monitoring a także całodobowa ochrona.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15192)

Data publikacji: 18 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email