fragment przestronnego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 2 300 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 77 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 2 300 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Psie Pole. Budynek oddany do użytku w 1997 roku. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu ogrzewane jest elektrycznie.

Lokal biurowy do wynajmu We Wrocławiu poszczycić się może prestiżową, atrakcyjną lokalizacją gwarantującą łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Warto w tym miejscu nadmienić, że do dyspozycji przyszłych właścicieli, ich pracowników oraz klientów dedykowany jest nieodpłatny parking. Wnętrze lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu wykończono w dobrym standardzie i jest gotowe od razu do wprowadzenia się nowego najemcy.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu składa się z: 2 pomieszczeń + antresoli + pomieszczenia sanitarnego. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci wyłącznie właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotnego czynszu + VAT. Informacje dotyczące lokaly biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15286)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Te. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 25 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email