wnętrze luksusowego lokalu wynajem Wrocław

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 2 320 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 64,8 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 2 320 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Dwa najmocniejsze atuty tego lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu to bez wątpienia najwyższy standard oferowanych powierzchni oraz znakomita lokalizacja zapewniająca szybki dojazd zarówno do centrum, jak i na lotnisko.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu oferuje nowym najemcom trzy pomieszczenia (22,7 m2 + 23,6 m2 + 18,5 m2) oraz balkon. Wszystkie pokoje są jasne i słoneczne, dzięki czemu stanowią perfekcyjne miejsce do pracy. Lokal biurowy do wynajmu jest całodobowo chroniony. Wiele miejsc parkingowych przy budynku zapewnia komfort dojeżdżania do pracy samochodem. Pomieszczenia te można rozdzielić, a toalety znajdują się w częściach wspólnych. Na koniec warto dodać, że lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty został słynnym i popularnym wśród klientów programem:„Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15345)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 7 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email