przestronny hol przed luksusowym lokalem biurowym do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 2 356 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 65,8 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 2 356 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna, co jest jednym z jego najmocniejszych jego atutów, gdyż w dogodny i – przede wszystkim – szybki sposób można stąd dojechać zarówno do centrum, jak i lotniska.

Wnętrze lokalu biurowego na wynajem wykończone jest w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach znajdziemy wysokiej klasy panele. Minusem może być jedynie dostęp do wc w częściach wspólnych. Lista zalet lokalu biurowego do wynajmu jest za to zdecydowanie dłuższa. Znajdziemy na niej:
– położenie w reprezentacyjnym biurowcu
– najlepsze warunki do pracy
– centralne ogrzewanie miejskie
– system monitoringu
– całodobową ochronę
– przynależne miejsca postojowe przy budynku.

Na koniec warto dodać, że lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty został lubianym przez klientów programu „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”. Pomieszczenia wchodzące w skład lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu to: pomieszczenie nr 1 o pow. 23,6 m2, pomieszczenie nr 2 o pow. 22,7 m2, pomieszczenie nr 3 o pow. 19,5 m2 oraz balkon. Dodatkowo w tym samym budynku mieszczą się jeszcze dodatkowe powierzchnie : 44,6 m2 + 21,4 m2 + 22,7 m2 + 19,5 m2 + 18,5 m2. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15344)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 6 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email