widok na nowoczesne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 2 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 51,7 metra kwadratowego na parterze we Wrocławiu w cenie 2 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 48 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Lokal biurowy oddany do użytku w 2002 roku, obecnie pusty, który czeka na nowego najemcę.

Lokal biurowy do wynajęcia znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji blisko dużego osiedla mieszkaniowego. Lokal biurowy do wynajmu składa się z:
– sali sprzedaży
– łazienki z wc
– zaplecza socjalnego
biuro.

Lokal biurowy we Wrocławiu na wynajem tylko za pośrednictwem agentów WGN. Co więcej, lokal biurowy do wynajęcia We Wrocławiu objęte został słynnym programem „0% prowizji od najmującego – wynajem bezpośredni”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa płaci tylko właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15211)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 24 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email