fragment ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 26 104 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 217,82 metra kwadratowego na parterze we Wrocławiu w cenie 26 104 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 120 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w elitarnym, nowoczesnym budynku. Lokal biurowy oddany do użytku w 2016 roku.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu znakomicie przystosowany jest także na placówkę bankową. Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu wykończone jest w najwyższym standardzie z wentylacją mechaniczną, klimatyzacją w systemie VRV, kompletną instalacją teleinformatyczną kat. 6A etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest nowoczesna i zaawansowana instalacja przeciwpożarowa z czujnikami dymu w suficie. Mocnym atutem lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu jest również jego pełne przystosowanie dla osób niepełnosprawnych

Lokal biurowy we Wrocławiu do wynajęcia w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia przez właściciela (do uzgodnienia). Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty słynnym programem: „0% prowizji od najmującego”. Wnętrze lokalu o dużym potencjale — powierzchnia „open space” pozwala zaaranżować moduły biurowe według potrzeb. Na koniec warto jeszcze dodać, iż budynek posiada niezwykle reprezentatywny hall oraz efektowną, szklaną fasadę. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14968)

Data publikacji: 20 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email