przestronne pomieszczenia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 3 000 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 65 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 3 000 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 46 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Prestiżowy budynek oddany został do użytku w 2008 roku.

Najwyższy standard, klimatyzacja, monitoring oraz prestiżowa lokalizacja w elitarnym, reprezentacyjnym budynku to najmocniejsze atuty tego lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują wygody i komfortu. Atrakcyjna lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu znajdują się liczne banki, sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe itp. Kolejną zaletą jest na pewno szybki i dogodny dojazd do centrum miasta.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń: pomieszczenia z aneksem kuchennym + przedpokoju + tarasu + łazienki + 2 odrębnych pomieszczeń. Układ pomieszczeń zaaranżowano bardzo funkcjonalnie. Kuchnia do wynajmu wraz z meblami w zabudowie i sprzętem AGD. W przedpokoju garderoba. Okna PCV. Na podłogach położone są panele i kafle. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-857)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Data publikacji: 9 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email