zdjęcie przedstawia wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 3 000 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 138 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 3 tysiące złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 22 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Nadodrze. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu pracy oraz bezpieczeństwo dzięki stałej, całodobowej ochronie. W budynku jest też winda, a przy biurowcu znajduje się wiele miejsc parkingowych.

Niestandardowa wysokość sufitów (3 m) oraz możliwość dowolnej aranżacji i przystosowania wnętrza to dwie wyróżniające ten lokal biurowy do wynajęcia zalety. W chwili obecnej na podłogach położone są wykładziny dywanowe oraz płytki ceramiczne. Okna drewniane. Ogrzewanie lokalu biurowego do wynajmu dwutaryfowe, akumulacyjne, elektryczne.

W skład lokalu biurowego na wynajem wchodzi: 5 pomieszczeń biurowych + hol + wc + pomieszczenie socjalne. Lokal biurowy do wynajęcia objęte został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona wynajmująca (właściciel). W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 miesięcznych czynszów, płatna przy podpisaniu umowy. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3205)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Data publikacji: 9 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email