zdjęcie prezentuje komfortowy lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 3 150 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 metra kwadratowego na wysokim parterze we Wrocławiu w cenie 3 150 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy to 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Psie Pole. Budynek oddany do użytku w 1997 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem lokalu biurowego we Wrocławiu wykończone w wysokim standardzie, po remoncie. W pierwszym miesiącu obowiązuje jednorazowa kaucja w wysokości jednokrotności czynsz VAT.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu składa się z 3 pomieszczeń oraz zaplecza socjalnego, sanitarnego oraz gospodarczego. Do długiej listy zalet tego lokalu do wynajmu we Wrocławiu warto jeszcze dodać elitarną lokalizację w budynku, gdzie znajduję się wiele liczących się firm oraz darmowy parking dla najemców i ich klientów. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty został słynnym programem „0% prowizji – oferta bezpośrednia”. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15288)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 5 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email