wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 3 366 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 96,18 m2 na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu w cenie 3 366 zł/m-c. Cena za metr kwadratowy wynosi 35 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna.
Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu składa się z:
– 3 pomieszczeń
– holu
– wc.

Lokal biurowy na wynajem objęty został słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura ponosi właściciel. W pobliżu budynku znajduje się wiele miejsc postojowych. Lokal biurowy z opcją wynajęcia dodatkowo przyziemia (107,50 m2) Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14942)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 17 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email