fragment wnętrza lokalu biurowego we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 3 704 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 59,74 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 3 704 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy to 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w centrum (Stare Miasto). Naszpikowany najnowocześniejszymi rozwiązaniami elektronicznymi, jak kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, bramy otwierane za pomocą telefonu, oświetlenie LED, elektrycznie sterowane żaluzje czy wielopunktowa kontrola dostępu, lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu to znakomita propozycja dla biznesmenów, którzy szukają najwyższego standardu klasy „A”W ścisłym centrum miasta.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu podzielony jest na mniejsze moduły biurowe. Dodatkowo w tym samym budynku znajdują się również inne powierzchnie do wynajmu: 108,49 m2, 247,32 m2 i 258,51 m2. Dla zmotoryzowanych przygotowano aż 100 miejsc parkingowych na dwóch parkingach: podziemnym i naziemnym. Prestiżowy budynek wykonany z białego wapienia, granitu i stali zamyka długą listę zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15215)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 30 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email