komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 339 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 11,7 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 339 złotych miesięcznie.
Cena za metr kwadratowy wynosi 29 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Wraz z tym lokalem biurowym istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych powierzchni w tym samym budynku.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu wraz z miejscami postojowymi dla najemców. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15285)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 16 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email