na zdjęciu wnętrze przykładowego biura do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 35 489 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 571,85 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 35 489 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Lokal biurowy oddany do użytku w 2016 roku.
Prestiżowa, elitarna lokalizacja w nowoczesnym biurowcu, na terenie Centrum Biznesowego to mocny atut tej oferty.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Wnętrze wykończone w najwyższym standardzie, z klimatyzacją, wentylacją mechaniczną, kompletną instalacją teleinformatyczną etc. Na straży bezpieczeństwa wszystkich najemców i pracowników czuwa zaawansowana, przeciwpożarowa instalacja z czujnikami dymu w suficie. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu posiada podziemny i naziemny garaż (90 EUR/m-c/miejsce parkingowe).

Lokal biurowy we Wrocławiu na wynajem w stanie deweloperskim, ale z opcją wykończenia przez dewelopera zgodnie z warunkami uzgodnionymi z najemcą. Wejście do lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu odbywa się przez reprezentatywny hall ze szklaną fasadą. Łącznie z lokalem istnieje opcja wynajęcia dodatkowo 1 lub 2 dodatkowych lokali o pow. 115 m2 i/lub 843 m2.

Lokal biurowy we Wrocławiu wynajmowany jest w aranżacji „open space” z sugerowanym podziałem modułów po: 55 m2, 63 m2, 63 m2, 63 m2, 64 m2 i 181 m2). Istnieje jednak możliwość innego podziału zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty został programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa strona wynajmująca, czyli właściciel. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14974)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 21 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email