fragment korytarza i pomieszczenie biurowe w lokalu biurowym na wynajem we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 4 578 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 4 578 złotych miesięcznie.
Cena za metr kwadratowy to 55 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Nobilitująca lokalizacja w zamkniętym budynku to pierwsza z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu.

Cena najmu lokalu biurowego we Wrocławiu obejmuje wszystkie opłaty eksploatacyjne, a tym:
– miejsce parkingowe
– wodę
– ogrzewanie centralne gazowe
– energię elektryczną w częściach wspólnych
– ochronę
– sprzątanie części wspólnych
– konserwację windy
– wywóz śmieci
– wody opadowe
Dodatkowo płatna jest wyłącznie energia elektryczna, ale każdy lokal biurowy na wynajem ma indywidualny licznik energii elektrycznej.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu składa się z trzech pomieszczeń. Nowi najemcy mogą korzystać z 2 toalet na korytarzu, na tym samym piętrze. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostały popularnym programem „0% prowizji od najmującego”. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15178)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 20 września 2018
Print Friendly, PDF & Email