eleganckie pomieszczenie w lokalu biurowym do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 4 578 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 4 578 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 55 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Wśród wielu udogodnień wymienić można całodobowy dostęp do lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu przez nowych najemców, zamknięty budynek, domofon.

Cena najmu lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu nie obejmuje tylko energii elektrycznej, którą najemcy płacą na podstawie osobnych liczników energii. Pozostałe opłaty jak woda, ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni, energia elektryczna w częściach wspólnych, ochrona, sprzątanie części wspólnych, konserwacja windy, wywóz śmieci, miejsce parkingowe, wody opadowe są ujęte w czynszu.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu składa się z trzech pomieszczeń oraz 2 toalet. Dużą zaletą tego lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu jest również program „Wynajem bezpośredni”, dzięki któremu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15178)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 14 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email