widok z góry na komfortowy lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 40 zł/2h

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10 metrów kwadratowych na kondygnacji -1, we Wrocławiu w cenie 40 zł/2h. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w przedwojennej, zabytkowej i reprezentacyjnej kamienicy.
Elitarna, nobilitująca lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Tym bardziej, że tuż obok mieści się duży parking podziemny, dostępny 24 h, monitorowany i z gwarancją miejsca.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest całodobowa ochrona. Dodatkowo w budynku znajduje się recepcja czynna od 9.00 do 18.00. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu wyposażono w klimatyzację, flipchart, tablicę magnetyczną, komputer z monitorem, biurko z fotelem oraz bezprzewodowe stałe łącze internetowe. Dodatkowym atutem lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu jest przynależny aneks kuchenny, sala konferencyjna na 15 osób oraz kawa i herbata (w cenie). Dużą zaletą jest również możliwość otrzymania unikalnego adresu do zarejestrowania własnej działalności gospodarczej przy wynajmie długoterminowym.

Wnętrze lokalu biurowego na wynajem poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia i najlepszymi, użytymi materiałami. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu tworzą cztery boksy do pracy biurowej lub rozmów z kontrahentami. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15299)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 28 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email