widok na przestronny lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 460 zł/dzień

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 80 metra kwadratowego na kondygnacji -1 zabytkowej, elitarnej kamienicy z 1939 roku we Wrocławiu w cenie 460 złotych dziennie. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto.
Wraz z lokalem biurowym do wynajęcia jest również wyposażona sala konferencyjna (magnetyczna tablica, flipchart, ekran plazmowy 68 cali). Na nowych najemców lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu czeka wiele udogodnień, jak całodobowa ochrona, recepcja (od 9:00 do 18:00), aneks kuchenny z kawiarką i lodówką oraz znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie parking.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu wykończony w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal biurowy na wynajem jest podzielony już na boksy. Każdy z nich wyposażono w biurko z fotelem + komputer z monitorem + stałe i bezprzewodowe łącze internetowe.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu można również wynająć na krótszy okres (minimum 2 godziny), wtedy cena wynosi odpowiednio 240 zł/h netto. Najem długoterminowy – do uzgodnienia. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15300)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 27 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email