ekskluzywne wnętrze lokalu biurowego we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 5 214 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 173,8 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 5 214 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna, w centrum miasta. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”.

Wysoki standard, komfort, prestiżowa lokalizacja, klimatyzacja, monitoring i ochrona to tylko niektóre z najważniejszych zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Firmy posiadające wiele samochodów z pewnością zainteresuje fakt, że przy biurowcu znajduje się duży parking na 100 samochodów.

Rozkład pokoi biurowych wygląda następująco:
– sala konferencyjna
– kuchnia
– 3 pokoje biurowe
– korytarz
– sekretariat

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15360)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 15 września 2018
Print Friendly, PDF & Email