prestiżowe wnętrze lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 5 900 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 87,5 metra kwadratowego na parterze we Wrocławiu w cenie 5 900 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 67 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Śródmieście. Budynek oddany do użytku w 1994 roku. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu do odświeżenia. Przedmiotem negocjacji może być przygotowanie lokalu pod własne potrzeby przyszłego najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mocnymi atutami lokalu biurowego na wynajem są znakomita, elitarna lokalizacja, przynależne miejsce parkingowe na wewnętrznym parkingu oraz ogromny potencjał. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu doskonale nadaje się również pod punkt bankowy, kancelarię itp. Rozkład pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu prezentuje się następująco: wiatrołap + aneks kuchenny + sala operacyjna + wc + pomieszczenie biurowe open space + serwerownia + skarbiec.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty został słynnym programem „0% prowizji od najmującego”. Na koniec warto dodać, że lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się przy chodniku i jest pozbawiony barier architektonicznych. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15328)

Data publikacji: 3 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email