na zdjęciu przykładowy lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 52 352 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 843,56 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 52 352 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Lokal biurowy oddany do użytku w 2016 roku. Nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Klimatyzacja w systemie VRV, wentylacja mechaniczna, instalacja przeciwpożarowa z czujnikami dymu w suficie a także kompletna instalacja teleinformatyczna kat. 6A to tylko niektóre z udogodnień, jakie czekają na przyszłego najemcę. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu zaprojektowany jest w bardzo wysokim standardzie. Chociaż obecnie oferowany jest w standardzie deweloperskim, to właściciel dopuszcza dostosowanie go pod konkretne potrzeby nowego najemcy. Wnętrze wstępnie podzielone jest na moduły biurowe, ale istnieje możliwość kompletnego przearanżowania tego układu, a także wynajęcia dwóch dodatkowych lokali (115 + 571 m2).

Mocnym atutem tego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu jest również doskonała lokalizacja, zaledwie 200 metrów od płyty wrocławskiego Rynku. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu wykończony jest w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Ważnym elementem jest również bezpieczeństwo – lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu chroniony jest przez całodobową ochronę. W budynku znajduje się podziemny jak i naziemny garaż. Cena miejsca parkingowego to 90 EUR/m-c.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura ponosi tylko właściciel. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14973)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 23 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email