prestiżowy biurowiec we Wrocławiu, gdzie mieści się oferowany do wynajmu lokal biurowy

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 52 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 1 050 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 52 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 50 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Psie Pole. Miejsca postojowe przed budynkiem, wysoki standard, budynek klasy „A” oraz znakomita pod kątem logistycznym lokalizacja to najważniejsze atuty tego lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Lokalizacja gwarantuje bezproblemowy, dogodny i szybko dojazd w kierunku Warszawy, autostradowej obwodnicy Wrocławia, lotniska, autostrady A4 etc.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu mieści się w reprezentacyjnym biurowcu o zabytkowej, ponadczasowej elewacji wykonanym z naturalnej cegły. Dostępne są 2 warianty wykończenia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu przez właściciela. Od wybranego wariantu zależy również cena. I tak, w cenie 11 – 12 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie dostaniemy powierzchnię z większą ilością „open space” i bez klimatyzacji, natomiast za 12 – 13 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie najmiemy powierzchnię spełniającą kryteria klasy „A” z podziałem na pokoje, klimatyzacją, podniesionymi podłogami i opuszczanymi sufitami.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty jest popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko wynajmujący, czyli właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14868)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096

Data publikacji: 8 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email