widok z zewnątrz na budynek we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowany do wynajmu lokal

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 52 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 1 050 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 52 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 50 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Psie Pole.
Najważniejsze zalety tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu to: standard klasy A budynku, możliwość przygotowania powierzchni w wybranym przez najemcę standardzie, znakomita lokalizacja przy drodze wylotowej w kierunku Warszawy oraz nieopodal autostradowej obwodnicy AOW. Ponadto lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, dzięki czemu prowizję dla biura płaci wyłącznie właściciel.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu o bardzo dużym potencjale – wnętrze można zaaranżować modułami o dowolnej powierzchni i układzie. Mocnym atutem jest również wyróżniający się ponadczasową, zabytkową elewacją z naturalnej cegły biurowiec. W kondygnacji podziemnej znajduje się tu garaż dla najemców. Co więcej, dla najemców przewidziano również miejsca postojowe przed budynkiem.

Wnętrze lokalu do wynajęcia we Wrocławiu dostępne jest w kilku wariantach zarówno pod kątem standardu, jak i ceny:
– powierzchnia z większą ilością open space i bez klimatyzacji
– powierzchnia spełniająca kryteria klasy A z podziałem na pokoje, klimatyzacją, podniesionymi podłogami i opuszczanymi sufitami.
Ceny wyglądają następująco:
– Klasa A – 12 – 13 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie
– Klasa standardowa – 11 – 12 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie
– Powierzchnia magazynowa – 8 – 10 EUR/m2 + czynsz dodatkowy 6 – 9 PLN/m2.
Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14868)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 19 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email