przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 6 726 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 108,49 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 6 726 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy to 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Biurowiec klasy „A” w najwyższym standardzie został oddany do użytku w 2016 roku.

Biurowiec z białego wapienia, granitu i stali wyposażony jest w klimatyzację oraz liczne nowoczesne udogodnienia, jak wielopunktowa kontrola dostępu od portiera przez bramki wejściowe, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, bramy otwierane smartfonem, ekonomiczne oświetlenie LED etc. Lokal biurowy na wynajem podzielony jest wstępnie na moduły biurowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nowy najemca podzielił powierzchnię „open space” w inny sposób. Prócz samego lokalu biurowego do wynajęcia przyszły najemca ma zagwarantowany dostęp do pokoju socjalnego i wc.

Cała powierzchnia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu wykończona została w wysokim standardzie z położonym okablowaniem strukturalnym. Długą listęzalet lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zamykają: atrakcyjna lokalizacja w ok. pl. Jana Pawła II a także 2 parkingi oferujące 100 miejsc parkingowych (62 w garażu podziemnym + 38 na parkingu zewnętrznym). Dodatkowo w budynku mieszczą się jeszcze inne powierzchnie do wynajęcia: 59,74 m2 + 247,32 m2 + 258,51 m2. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15046)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 31 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email