przestronny lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 6 944 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 166,35 metra kwadratowego we Wrocławiu w cenie 6 944 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 42 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto.
Lokal oddany do użytku w 1999 r. Biurowiec klasy A przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia swoim najemcom miejsca parkingowe w podziemnym garażu a także na zewnętrznym parkingu. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu poszczycić się może wysokim standardem, zainstalowaną klimatyzacją oraz okablowaniem strukturalnym. Wnętrze lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu tworzą:
– 5 pomieszczeń
– zaplecze sanitarne
– taras.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu We Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15064)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 19 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email