na zdjęciu przedstawione jest przykładowe wnętrze lokalu biurowego we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 7 177 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 115,64 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 7 177 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Lokal biurowy oddany do użytku w 2016 roku. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu wyróżnia się przede wszystkim swoim wysokim standardem, wykończeniami z materiałów najlepszej klasy, znakomitą, elitarną lokalizacją blisko płyty wrocławskiego Rynku oraz przystosowaniem obiektu do obsługi osób niepełnosprawnych.

Lokal biurowy do wynajmu podzielony jest już wstępnie na moduły biurowe o określonej powierzchni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyszły najemca dokonał innego podziału. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu oferowany jest bowiem jeszcze w standardzie deweloperskim. Właściciel gwarantuje jednak, że po uzgodnieniach gotowy jest dostosować powierzchnię do potrzeb nowego najemcy. Istnieje też opcja najmu dwóch kolejnych lokali.

Lokal biurowy do wynajęcia posiada zamontowane aluminiowe okna, podwieszane sufity kasetonowe oraz podniesione podłogi modułowe. Co więcej lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu jest klimatyzowany (system VRV), posiada wentylację mechaniczną oraz kompletną instalację teleinformatyczną kat. 6A. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa zaawansowana instalacja przeciwpożarowa.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty jest programem „0% prowizji od najmującego”, czyli najemca zwolniony jest z prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie właściciel. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14975)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 23 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email