nowoczesne wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 7 740 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 400 metra kwadratowego na XXX piętrze we Wrocławiu w cenie 7 740 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 19 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Budynek oddany do użytku w 2001 roku.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu składa się z części stricte biurowej oraz części magazynowej. Do każdej z nich prowadzi osobne wejście. Wszystkie pomieszczenia zlokalizowane są na tej samej kondygnacji. Wnętrze części biurowej tworzą: 8 pomieszczeń (13 – 27,70 m2) + sala konferencyjna (41,17 m2) + kuchnia (13,12 m2) + 2 toalety. Dodatkowo w tej samym budynku znajduje się 5 pomieszczeń gospodarczych.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu o dużym potencjale, który można wykorzystać na siedzibę firmy, działalność usługową a także handlową. Mocnym atutem jest na pewno również atrakcyjna lokalizacja wśród zieleni. Wokół cisza i spokój. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15358)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 28 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *