po lewej przestronne wnętrze nowoczesnego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 766 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,4 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 766 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu poszczycić się może wysokim standardem wykończenia i komfortowymi warunkami pracy. Wnętrze niezwykle słoneczne, jasne i widne.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się w reprezentacyjnym budynku z centralnym ogrzewaniem miejskim, ciepłą oraz zimną wodę oraz energią elektryczną. Pod budynkiem mieści się wiele miejsc parkingowych dla najemców. Gwarancją bezpieczeństwa jest nowoczesny system monitoringu oraz całodobowa ochrona. W budynku dostępne są powierzchnie: 44,6 m2, 23,6 m2, 22,7 m2, 19,5 m2, 18,5 m2.

Kolejną zaletą lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu jest znakomita lokalizacja na mapie miasta. Blisko stąd zarówno do centrum, jak i lotniska czy AOW (autostradowej obwodnicy Wrocławia). Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęte został popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15343)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 6 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email