na zdjęciu nowoczesne wnętrze luksusowego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 827 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 23,62 metra kwadratowego na wysokim parterze we Wrocławiu w cenie 827 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 35 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 460 zł.

Dużym atutem lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu są dwie możliwości parkowania przez przyszłych najemców: albo na niestrzeżonym parkingu przed budynkiem albo na wynajętym miejscu postojowym w garażu obok. Nowi najemcy będą mogli również bez skrępowania korzystać z dwóch pomieszczeń w części wspólnej: zaplecza sanitarnego i kuchennego. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15356)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 21 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email