przykładowe wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 845 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 23,6 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 845 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Taka lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do centrum miasta, ale i na lotnisko oraz trasy wylotowe z miasta (autostradowa obwodnica Wrocławia).

Kolejnym, mocnym atutem lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu jest komfort pracy i najwyższy standard oferowanych powierzchni, jakie znajdują się w tym budynku. Wszystkie pomieszczenia są widne, jasne i słoneczne. A sam budynek uchodzi za niezwykle prestiżowy i reprezentacyjny. Wśród wielu udogodnień przyszli najemcy lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu mogą liczyć na całodobową ochronę wspartą nowoczesnym systemem monitoringu, liczne miejsca postojowe znajdujące się przy budynku itp. Warto w tym miejscu jeszcze wspomnieć, że w biurowcu dostępne są również inne powierzchnie: 44,6 m2, 23,6 m2, 22,7 m2, 19,5 m2, 18,5 m2.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty jest słynnym programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15346)

Kontakt:
Agnieszka Prądzyńska
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 7 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email