przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 87 550 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 1 030 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 87 550 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 85 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Budynek oddany do użytku w w 2016 roku. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu obowiązuję 2-miesięczna, zwrotna kaucja. Zmotoryzowani najemcy z pewnością docenią bliskość dużego parkingu na 7– miejsc oraz atrakcyjną lokalizację.

Wnętrze lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu to duża powierzchnia typu open space, którą przyszły najemca będzie mógł podzielić według własnego uznania i potrzeb. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty programem „0% prowizji od najmującego”. Na uwagę zasługuje również prestiżowo wykończona kamienica w marmurze z artystycznie wykonaną metaloplastyką, sztukaterią oraz funkcjonalną windą. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15169)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 3 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email