prestiżowy budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 9 510 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 317 metra kwadratowego we Wrocławiu w cenie 9 510 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wykończony w bardzo wysokim standardzie i z wszystkimi niezbędnymi instalacjami: SAP, c.o. wodna z kotłowni gazowej, siły i światła, logiczna, wodna użytkowa p. poż., odgromowa, klimatyzacyjna, wentylacji mechanicznej, CCTV, sygnalizacji włamania z monitoringiem sygnału, przepięciowa, internetowa.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław objęty jest słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel. Dużym ułatwieniem dla osób zmotoryzowanych jest znajdujący się tuż przy budynku parking na 100 aut. Lokal biurowy na wynajem posiada wszystkie instalacje wymagane prawem budowlanym, a do tego klimatyzację, monitoring oraz całodobową ochronę fizyczną.

Doskonała lokalizacja pod względem logistycznym – lokal biurowy do wynajęcia Wrocław znajduje się w centrum miasta z bezproblemowym i dogodnym dojazdem do autostradowej obwodnicy miasta,l autostrady A4 oraz dróg ekspresowych S5 i S8. Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu gotowe od razu do wprowadzenia się nowych najemców, wcześniej zostanie gruntownie odnowione.

W skład lokalu biurowego do wynajmu Wrocław wchodzą:
– pomieszczenia biurowe (149,90 m2)
– pomieszczenia warsztatowe (61,2 m2)
– pomieszczenia techniczne (21 m2 15,2 m2 30,5 m2)
– pomieszczenia socjalne.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15364)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 17 października 2018
Print Friendly, PDF & Email