przestronne i słoneczne wnętrze lokalu do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 9 510 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 317 metrów kwadratowych we Wrocławiu w cenie 9 510 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna, w centrum. W ramach tej oferty biura do wynajęcia we Wrocławiu dostępne są różnej wielkości i w układzie pomieszczenia i moduły (biurowe, warsztatowe, techniczne, socjalne). Wszystkie pomieszczenia wykończone są w wysokim standardzie z takimi udogodnieniami jak klimatyzacja, całodobowa ochrona, monitoring, duży parking na 100 aut.

Budynek, w którym znajduje się lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu, wyposażony jest w szereg instalacji, takich jak na przykład: internetowa, przepięciowa, sygnalizacji włamania z monitoringiem sygnału, CCTV, wentylacji mechanicznej, odgromowa, wodno-użytkowa przeciw pożarowa, logiczna, siły i światła 400/230, CO wodna z kotłowni gazowej, SAP etc. Długą listę zalet lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zamyka atrakcyjna lokalizacja nieopodal tras S5 i S8, autostrady A4 oraz AOW (Autostradowej Obwodnicy Wrocławia). W tym miejscu warto jeszcze dodać, że lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu objęty jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15364)

Data publikacji: 14 września 2018
Print Friendly, PDF & Email